Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet vagy kell...

Mikortol lehet vagy kell parnat rakni a baba feje ala?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb 1 éves korától adtam neki, ilyen egész kis laposat. Imád párnával aludni, sokszor nem is a feje alatt van, hanem ölelgeti reggel, mikor kelünk fel.
2011. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Par nap mulva lesz 15 honapos a kisfiam es 3 honapja alszik parnaval. Az o parnaja es ilyen egesz lapos. Imadja mert allatos a huzata es mindig nezegeti, kacag mutogat az allatokra reggel amikor felebred. :) Nagyon szeret parnaval aludni.
2011. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam állandóan begyűrt valamit a feje alá, napközben meg sokat játszott az én párnámmal, így vettem észre, hogy kell neki párna. Úgyhogy 14 hónapos volt, mikor a pelenkázójára odatettem neki egy ikeás (tulajdonképpen felnőtt, mert 50x60 cm-es, de a legvékonyabb, hason fekvőknek való párnát), és rábíztam a döntést kisfiamra, hogy kell neki vagy sem. Reggel láttam, hogy behúzta maga mellé az ágyba, és azon fekszik onnantól kezdve. Imádja!!! Akárhová megyünk vendégségbe (ahol ott is alszunk), azt vinni kell, mert ha véletlenül ott hagynám az ágyban, hozza utánam, és mondja: PÁÁNA, PÁÁNA. (19 hónapos).
2011. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!