Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós gyerekem taknyos....

10 hós gyerekem taknyos. Vihetetem őt barátokhoz lakásba, ahol szintén van kisbaba? Elkaphatják? Vagy a taknyosság, orrfolyás önmagában fertőző, elkapható?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez attól függ, hogy elkaptatok valamit, vagy csak simán ebben a hülye időben egy kicsit náthás lett, ha ez utóbbi, akkor nincs mit elkapni, és viheted. Bár én biztos előtte rákérdeznék a másik anyukánál, hogy ok-e, nehogy utólag sértődés legyen belőle.
2011. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Az orr váladékában hemzsegnek a vírusok/bacik, ne viccelj már. Az én fiam mellé odaáll egy náthás gyerek, már másnap mi is a dokinál ülünk.

Sehol nem fognak örülni náthás látogatásnak.

Jobbulást!

2011. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Én nem vinném...
2011. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Én sem vinném! Egyszer hozzánk is jött látogatóba sógornő a kislányával mondván csak picit folyik az orra, másnapra az én fiam is tiszta takony lett...
2011. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. máj. 4. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én soha nem vinném taknyosan egy másik babához látogatóba.Szerintem ez magától érthetődő, hogy nem visszük más gyerekére a betegséget.Te sem örülnél ha hozzátok jönnének betegen látogatóba mikor ti egészségesek vagytok.Kinek kell a baj?Senkinek.
2011. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyesegyedül az orra folyik, de nem viszem, igazatok van.
2011. máj. 4. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Barátnőm kislánya taknyos. Egyik délután együtt sétáltunk velük, másnap már az én lányomnak is folyt az orra. Biztos, hogy tőle kapta el, meg nem fázott, mert megfelelően volt öltöztetve.

Szóval elkaphatják, inkább ne vidd!

2011. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nem örülnék neki ha hozzám oznád,de esetleg ha előre szolsz eldönthetik ők a kérdést.
2011. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!