Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tobb zoldseget gyumolcsot...

Ha tobb zoldseget gyumolcsot veszek a babanak es nem akarom, hogy megromoljon, akkor nyersen le lehet fagyasztani a melyhutoben? Vagy ha megfozom/osszekeverem es turmixolom oket, akkor utana mennyi ideig all el a melyhutoben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
6-8 hónapig kb.
2011. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nyersen vagy megfozve?akkor is ha mondjuk a banant a krumplivel osszekeverve teszem el? koszi
2011. máj. 4. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

persze! szerintem úgy célszerű fagyasztani, ahogy fogyasztani fogja. tehát a gyümölcsöt nyersen,a zöldséget főzve.

én mindig nagy adagot főzök, 2 napig azt eszi, a többit (az 1.nap) lefagyasztom.

2011. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagy fagyasztós vagyok! De a krumplit ne fagyaszd, mert az nagyon rossz kiengedve, minden más mehet!
2011. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!