Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos kicsimmel szerintet...

21 hónapos kicsimmel szerintetek mi legyen a nyaralási uticél (ha lehet, Olaszország, vagy Horvátország), ha a lehető legközelebbi tengerpartot keressük és bababarát is legyen egyben - értem ezalatt, tiszta, ha lehet, homokos tengerpart, jó környék?

Figyelt kérdés
Úgy tervezzük, hogy éjszaka indulunk, hogy a kocsiban végigaludja az utat. Várom a tapasztalatokat is!
2011. máj. 4. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én már voltam itt, ugyan még akor nem gyerekkel, de nagyon jó partja van!

2011. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Olaszorszàgban èlek ès Bibionèt ajànlom.

Horvàtorszàgot nem ismerem annyira ,mi mèg a kisfiam elôtt az Istriàra jàrtunk Porec ès Rovinj környèkère de ott nagyon sziklàs a part ès gyorsan mèlyül a víz tehàt kisgyerekkel nem jò.

2011. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

horvátország- rab sziget-lopar

a legszuperebb babaparadicsom:) én is sokat voltam itt gyerekként és idén oda megy a kis családom szeptemberben,a fiam akkor lesz 16hós

2011. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NAgyon köszi a válaszokat. Kérdés még annyi, ti is éjjel indultatok a nyaralásra, sikerült "aludva" leszállítani a babát?
2011. máj. 5. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:

3-4közt indulunk akkor a fél utat legalább átalussza.

ha korábba indulunk akkor ott kéne szobrozni,mert a legtöbb szállást 10től lehet elfoglalni általában...szoval ugy h kb addig érjünk oda v nem sokkal elöbb

2011. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!