Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9honapos babával el lehet...

8-9honapos babával el lehet menni nyaralni és hová inkább horvátország vagy maradjunk a balatonnál? Nincs messze neki horvátország autoval mennénk, és ott bevihetem atengerbe vagy jobb ilyen picivel a balaton?

Figyelt kérdés
Ti mikor és hova vittétek magatokkal ababátokat nyaralni,hogy telt?Milyen hömérsékletü vizbe vihetem be frdeni?
2009. jan. 19. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekünk egy 9 hónapos kislányunk van, s 4 hónapos korában már Szegedre vittük 3 napra(Gyöngyösről-kb 200-250km) oda vissza végigaludta az utat.Semmi gond nem volt nem volt vele, azóta vittük már többször minimum ennyi időre. Vízbe is vittük, de olyan vízbe ami 30 fok körüli.Nagyon élvezte.Mi alapvetően ilyen utazgatósak vagyunk, úgyhogy bátran merem ajánlani, mert én úgy gondolom, hogy ha nincs különösebb akadálya, akkor bárhol elvan.Ha külföldre mentek, azt tanácsolom, mindenképp tudjátok, hogy hol van a helyi rvosi rendelő, hogyha netalán bármi gond lenne, s előtte kérdezd meg a gyerekorvost, hogy miket vigyél mindenképp.(lázcsill, fájdalomcsill, esetleg oltást javasol-e...)

Én utazáspárti vagyok, a gyerek abba nő bele, azt szokja meg amihez hozzászoktatják...

2009. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Mi decemberben 7 hósan Gran Canariára vittük,5 órás repülő úttal,és előtte 2 és fél órás autó úttal,mert Bécsből ment a gép.Én biztos,h simán bevállalnám Horvátországot.Sokan úgy csinálják,h este indulnak,amikor a baba amúgy is alszik.Fürdetés,vacsi,és olyan ruciba tedd le,amiben majd viszed.Lehet,h picit felébred,de a kocsiban vissza alszik(a mi babánk legalábbis,mert sokat megyünk vele,és imád autózni.)Az útra vigyél inni,és ha-otthon is ezt eszi- kész tejpépet,vagy tápszert is(inkább öntsd ki,mintsem kellene,és nincs).Mi járunk babaúszásra,az én manóm bírja a nem túl meleg vizet is(kb.30 fokos),de úgyis látod rajta,h tetszik neki vagy sem.Sztem nekik még egyik sem túl meleg(se a tenger,se a Balaton)2 gyerekes anyuka
2009. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Adria azért szerintem túl sós egy pici baba bőrének, úgyhogy én inkább a meleg vizű tavakra voksolnék. A túlzottan erős napsütést is kerülném a picivel, ami azért a horvátoknál szintén elég nehézkes, bár minden megoldható.


Szóval, szerintem, ha betegbiztosítási kártyát kértek + kinézitek a legközelebbi prvpsi rendelőt + találtok jó árnyékos helyet, és visztek kis pancsoló felfújhatós medencét, akkor szerintem szuper nyaratok lesz Horvátországban.

2009. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
édesvizű
2009. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!