Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik üzletben van a legtöbb...

Melyik üzletben van a legtöbb választék popsitörlőkendőből és pelusból? Tesco, dm, Rossmann? Ki használ Pampers sensitive popsitörlőt és hol vette?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyikbe mész, nagyon sokféle közül választhatsz. Én személy szerint a pamperst nem annyira kedvelem, mert nagyon vékonyka és kicsi. Huggies-t használok, sokszor van akcióban a dm-ben és a rossmannban is, 4 csomag van összecsomagolva, nemrégen 1250 Ft-ért vettem.


Persze, ízlések és pofonok.

2011. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossmannban nem túl nagy a választék, de Pampers sensitive-et pont ma vettem ott.
2011. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát itt nálunk mindegyik üzletben sokféle van de megoszlik a kínálat, mert ami az pl a DM-ben van az a Rossmannban nincs és fordítva.

Pampers sensitive nekem csak 15 db-os csomiban volt, ajándék volt valamelyik csomagban a kórházban.Azt vittem magammal a pelusozótáskában, de én utáltam mert vékony és iszonyat büdös!Pedig elvileg illatmentesnek kéne lennie.Így jártam a johnson's-al is, az is illatmentes volt-ergo büdös :)

Nekem a müller saját márkás popsitörlője vált be, nagy, vastag és jó az illata, ráadásul nagyon gazdaságos ha multipackot veszel.A kéket használjuk.

4 hós a lányom

2011. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pampers popsitörlő az Auchan-ban szokott lenni a legjobb áron. Mi mindig az egyik ismerősünkkel szoktunk hozatni onnan.
2011. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi Pampers sensitive-t használjuk, én nagyon szeretem.Szerintem jó az illata is, nem erős. Mi is az Auchanban vesszük, ott sokszor van akciós csomagban.
2011. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pampers Sensitive törlőkendő most volt a Rossmannban 250 ft, jól bevásároltam:)Pelust Auchanban vesszük.
2011. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En dmben veszek popsitorlot, huggiest, de mindenhol lehet kapni. Pelusbol a fixies valt be, a www.pelenkaonlune.hu-rol rendelek.
2011. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!