Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol a legolcsóbb a bébiétel?...

Hol a legolcsóbb a bébiétel? DM, Tesco, Rossmann, Spar?

Figyelt kérdés
Nálunk ezek az üzletek vannak csak sajnos. És ti melyik bébiételt ajánlanátok?
2011. máj. 8. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig ott veszem, ahol éppen akcióznak! A gyümölcsös dolgok a Rossmann-ban mindig olcsóbbak,mint máshol (Hamé gyümölcsösek, 150 FT-ért kaphatsz).A Spart drágállom,akció ritkán van náluk bébiételekből. A DM-ben a Hipp-eseket akciózzák gyakran.Remélem,azért segíteni tudtam.
2011. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Azt elfelejtettem leírni,hogy leggyakrabban Kecskemétit,vagy Univert veszek, szerencsére a kisfiam nem válogatós, és árban is ezek a legjobbak.
2011. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Rossmann. Kecskeméti, Univer, Hamé a legolcsóbbak. Tesco szerintem eléggé felnyomta most az árait.
2011. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos csak ezek az üzletek vannak????ne hülyéskedj,nállunk ezekből csak Spár van,az meg nagyon drága,bár most elvileg lenne Univeres bébiétel akció,na már most tegnap elmentem,hogy veszek ehhez képest kb 10 db volt a polcon kb 3 ízű azokat meg pont nem szerette a babám!Pedig nem kis városban lakunk (11 e fős) de itt semmi nincs úgyhogy 30 km kell utaznom nagyobb városba,hogy akciósan ki tudjak fogni bébiételt és olyan ízűt amit ababám szeret!
2011. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Köszi a válaszokat.

Igen, sajnos csak ezek vannak, és azért sajnos, mert nekem is utaznom kell oda és vissza is, és megyeszékhelyről beszélek. Máshol, ami nem is megyeszékhely több a lehetőség, és olcsóbb is.

2011. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most OVKO akció van a Tescoban.
2011. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, most látom, hogy nem az én jelszavammal léptem be.

köszi a válaszokat

2011. máj. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!