Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az jó ha etetem 3 óránként a...

Az jó ha etetem 3 óránként a 31 napos kislányom 10 20 percig, és utána büfizik de szopizás közben is szoktam és jön egy kis menyiségü tej visza neki aminek nincs szaga?

Figyelt kérdés
de utána párpercre rá büfizik vissza savanyu szagu olyan mint a hányás csak ez kis babánál és nem egyszer fordult elö minden etettés után és 4 szer jön fel neki kis idö elteltével , vigyem dokihoz ? mért van ?
2009. márc. 9. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Aminek nincs szaga, az még friss, teljesen emésztetlen tej. Aminek már kicsit savanyúbb a szaga, az már kicsit emésztődött. Nincs semmi baja a picinek, ez természetes dolog. Ha kicsit mohóbban szopik, több levegőt nyel, aminek ki kell jönnie. Az a jó, ha fel tudja böfizni, így nem bántja a pociját. 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. márc. 9. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!