Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot mikor adtatok a...

Sinlacot mikor adtatok a babátoknak, ugy értem ha már nagyobb menyiségü gyümölcsöt evett és aval akartatok kiváltani 1 étkezést vagy csak ugy magában pépkén adtátok?

Figyelt kérdés
Az orvos irt fel a 4,5 hos babámnak de még csak almalevet és kicsi almapürét evett,azt mondta keverjem apüréhez ugy lehet hogy jobban megeszi,de ez nem korai még elöször nem a barackot,banánt,krumplit kéne kostolgatni és ha már többet eszi ezekböl ahoz keverni,vagy ha már ki szeretnék váltani 1 étkezést akkor agyümihez rakni hogy laktatobb legyen,esetleg ezt szokták magában is adni ababáknak?Kaptznk 1 doboz natur grizpépet amit 4 hotol lehet adni az van ráirva,de ez nem korai még ha csak almát evett edig??
2009. febr. 10. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem korai.Attól hogy adod neki a tejpépet tudod még kóstoltani vele a gyümiket.Mondjuk én Ha-s tejpépet adtam neki.Először csak kicsi adagot egy pár napig, ha már elfogadta akkor rendes adagot + gyümilevet és igy kiváltottam vele egy étkezést.Tizóraira kap gyümit abból is már egy fél üveggel, és hozzá külön de kevesebb tápszert.
2009. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én már csak akkor adtam neki a gyümihez sinlacot,mikor már nagyobb mennyiséget evett egyszerre. Addigra már kostólta az almát,banánt,barackot,krumplit,répát. De csak kis mennyiségeket! Elöszőr tejpéppel váltottam ki egy étkezést,a tízórait.
2009. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!