Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megfáztam, fáj a torkom és...

Ha megfáztam, fáj a torkom és taknyos vagyok, elkaphatja a 3 hós babám?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy ne kapja el, és én is minél előbb meggyógyuljak? Adjak neki valamit hogy ne kapja el?
2011. máj. 5. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem adtam/adnék semmit. Ha beteg is voltam, nem biztos, hogy a gyerekeim elkapták. Volt, hogy a két nagyobb gyerek lázas beteg volt,de a pici nem lett beteg.

Te igyál sok teát, pl.: hársfatea, mézzel, citrommal, egyél C-vitamint.Jobbulást!

2011. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem adtam én sem, nem kapta el. A doktornő azt mondta, szoptatásnál kössek kendőt a szám elé. Ennyi. Jobbulást!
2011. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni eldobható maszkot, azt köthetsz szoptatáskor, és aha megtudjátok oldani, akkor aludj másik szobába.
2011. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is gyors gyógyulást neked! Kb. 2 hete jártam ugyanebben a cipőben, és nem kapta el a 3 hós kisfiam, pedig állítólag gyenge az immunrendszere, mert 28 hétre született.:) Van itthon gyógyszertári szájkendő, de végül mégsem használtam, mert úgy voltam vele, hogy a levegőben is benne van úgyis sajnos. Az én módszerem: gyakori szellőztetés, kézmosás szinte minden orrfújás után, és kevesebbet puszilgattam. Egyébként iszonyúan fojt az orrom, 100as papírzsepi/ nap volt! Istennek hála mindkét gyerekem megúszta!
2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!