Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfáztam, folyik az orrom,...

Megfáztam, folyik az orrom, elment a hangom, lázam nincs,6hetes a kislányom elkaphatja tőlem? Egyedül vagyok vele, a férjem dolgozik, igy óhatatlanul nálam van mindig.

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem valószínű hogy elkapja mert a tejcit védettséget ad neki meg ilynekor még nincs kifejlődve az immunrendszerük ezért a baciknak nics mit mgtámadni
2010. jún. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak megfázástól vagy beteg, a babádnak nem lesz semmi baja.

Amit az első írt az immunrendszerről,az butaság.

Igaz,hogy még gyönge az immunrendszerük a pici babáknak,de az nem igaz,hogy ezért nincs mit megtámadniuk a baciknak. Éppen a gyönge immunrendszerű gyerekeket támad meg minden bacilus.

Az immunrendszer attól erősödik,ha "támadás" éri,mert akkor tudja kifejleszteni ellenük a védekezést. Ez az alapja a védőoltásoknak is.

2010. jún. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Valószinü nem komolyabb a dolog,mert amúgy semmi más bajom nincs,még a fejem sem fáj.
2010. jún. 20. 07:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb 3x voltam beteg,lázam is volt, apa is kb ennyiszer,de a baba 1x sem kapta el! Biztos igaz,hogy a szoptatott baba védettebb,mert most 1 éves,de még sose volt beteg!
2010. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoptattam,szoptatok.Kétszer voltam beteg a babám mind kétszer elkapta.Nehéz,de ne puszilgasd,sűrűn moss kezet,ha tudsz huzzál orr-száj kendőt.A mi bbabánk köztünk alszik,lehet ez miatt is kapta meg.
2010. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!