Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DTPa+hib oltás előtt milyen...

DTPa+hib oltás előtt milyen homeos golyócskákat adtatok, illetve utána mivel vezettétek ki az oltást?

Figyelt kérdés

Sajnos az dokink nem homeos, ezért nem tudok hozzá fordulni tanácsért, de tudom, hogy vannak ezek a homeos oltás be illetve kivezetők, csak azt nem találom sehol, hogy mit adjak a gyereknek.

kérem, hogy csak azok írjanak, akik csináltak ilyet a gyermekükkel, mert az ellenséges, meg nem használ semmit típusú válaszokra most igazán nincs szükségem.


Az is nagy segítség lenne, ha ajánlanátok dokit aki ennek a híve, és felkereshetjük. dokit sajnos nem tudunk váltani, mert a párom ragaszkodik a mostanihoz :(


Nagyon köszönöm a segítséget!


2011. máj. 5. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
bocs, de miért kell az oltásokat be és kivezetni?
2011. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bevezetésnél felkészül a szervezet az oltóanyagra, illetve az immunrendszer készül fel a sok idegen anyagra és méregre ami az oltásokban van.

kivezetésnél pedig az esetleges mellékhatásokat, oltási károkat lehet elkerülni, illetve kijön a szervezetből az oltóanyagba lévő sok káros anyag( tartósítószerek, mérgek, testidegen fehérjék...)

2011. máj. 5. 14:13
 3/8 anonim ***** válasza:

"oltás be illetve kivezetők" körbe tudnád írni ez mit jelent?

még soha nem hallottam róla pedig homeózunk...

2011. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! Erröl még nem hallottam de szeretjük a homeot 2 kisfiam van. Itt a homeo s.o.s. Száma, öket szoktam hívni. Munka időben meg utána asszem ügyelet van. Mindg orvos veszi fel. Nem emeltdíjas és korrektek segítenek. Kérj postán tölük könyveket újságot nekem ingyen küldték. Sok sikert, jelezz vissza majd: 06703760606.
2011. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utána olvastam


[link]


hoxán van egy ilyen fórum és ha jól értem, ezt beteg gyerekeknek adják mert nekik az állapotuk romolhat az oltástól.

2011. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsónak, köszönöm a segítséget.

Ha a googleba beírjátok sok hasznos infót találtok erről a témáról. Ide most nagyon hosszú lenne leírni mindent, meg mindent én sem tudok :(

Sok sikert annak akit érdekel ez a téma

2011. máj. 5. 14:26
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek is köszi a segítséget :)
2011. máj. 5. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk homeós dokinénink van, ő ezt a kettőt ajánlotta: silicea 9ch és Thuya 9ch. Más hígításban nem jó! Oltás előtti napon reggel és este 5-5 golyó, és az oltás napján reggel és este 5-5 golyó.
2011. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!