Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenkamárka?...

Melyik a legjobb pelenkamárka? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek és minden babának más.


ezek váltak be:

babylove

babydream

tehát dm és rossmann sm.

müller sm.

spar sm

tesco sm mindkét féle


drágább változatok:

huggies

pampers sleep & play

sima pampers



ami nem:

libero.

2011. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1-2-es méretben csak a Huggies volt jó,

3-astól meg csak Pamperst használunk!

2011. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

első .


még a bella háppy-t imádtuk ! ár és minőség kérdésében is jelesre vizsgázott!

2011. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pampers vált be (Huggies nagyon nem!!!)
2011. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én eddig csak Pamperst használtam, a Liberot kipróbáltuk de annyira vastagnak tűnt, hogy szinte össze sem tudta csukni a lábát a kislányom, amúgy más bajom nem volt vele.

Tegnap vettem Huggiest próbára, mert jóval olcsóbb a Pampersnél. Egyenlőre tetszik, de az anyaga ennek is keményebb a Pampersnél. De valamit valamiért.:)

2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekünk a babylove már másfél éve. a pampers az első hónapokban nem, a libero igen, most (1,5 éves) meg épp fordítva: libero nem pampers igen. a babylove viszont a kezdetektől jó volt.
2011. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a Pampers vált be, de abból sem mindegyik. A Liberot utáltam, a Tescos elment.

Próbálgatni kell, mert a babák is mások, meg a szülők is. :)

2011. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még nem nagyon próbáltunk ki semmit,mert május végén születik a picink,csak előre megszeretném venni a pelus(oka)t is :D

2011. máj. 5. 15:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkét gyereknél csak a Libero vált be, a többitől vagy kiütésesek lettek vagy állandóan tocsogott a ruhájuk a pisitől.

Nagyon gyerek függő. Azt hiszem, függ a gyerkőc has és comb körfogatától is.

2011. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfogadsz egy tanácsot, ne nagyon tankolj be egy márkából, mert neked kell kitapasztalni, hogy mi válik be nálatok! Esküdözhetünk itt bármelyik fajtára, ha nektek pl. pont attól fog kipirosodni a kicsi feneke, vagy épp az fog pillanatok alatt átázni.

Inkább kis csomagos pelusokat vegyél több fajtából is, és majd meglátod melyik válik be.

Ja és 1-es csomagosat se vegyél túl sokat, mert nem biztos, hogy el fogod tudni használni. Én ugyan el tudtam, mert picike volt a fiam, de a legtöbb ismerősöm nem győzte elajándékozni az 1-es méretű pelusokat, mert nagyobb volt a gyerkőc, és semmire nem mentek az 1-es mérettel!

2011. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!