Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudtok, olyan helyet...

Nem tudtok, olyan helyet nyaralasnak ahol erdo vagy hegyek vannak, es a kozelbe termalfurdo? Magyarorszagon esetleg Szlovakiaba.

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában Liptószentmiklós (Liptovsky Mikulas) épp ilyen. A Vág-völgyében, az Alacsony- és a Magas-Tátra közötti város. A környéken van egy szuper élménfürdő, aminek van termálmedencéje is. Egyszóval pont olyan, amit írtál:)) ha érdekel, nagyon jó szállás pl. a Chata Lúcky (egy erdő közepén, a Chopok alatt van) vagy még jónéhányat találhatsz a város környékén. A neten is tudsz szállást foglalni.
2009. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc-Tapolca. Ott minden van, szerintem érdemes elmenni.
2009. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én Eger környékét ajánlom Nektek! itt van Szilvásvárad nem messze, van termál- és élményfürdő, közel az egerszalóki hőforrás, van vár, marcipán múzeum, a Bükk stb. :)
2009. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Észak-Magyarországra szavazok, gyönyörű! Esetleg Sümeg, ott a hegy lábánál is van egy szálloda, gyermekbarát, ott is nagyon szép a környék. A Balatoni északi részén is nagyon sok szép hely van.
2009. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha kisebb hegység is megfelel akkor ott van Szlovákiában Postyén (Piešťany)
2009. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!