Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától ismeri...

Mennyi idős korától ismeri fel a baba a cicit? Pl ha póló nélkül vagyok, mikortól hozza össszefüggésbe a mellem a vacsival?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szem már az elejétől. az én fiam most már 6 hós, és ha látja, h készítem elő neki a cicit, már jön is a jellegzetes sírás, h gyerünk már éhes vagyok, kérem:)
2009. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem három és fél hós a lányom, de már két hósan ahogy letisztult kicsit a látása amint meglátta a cicit, jellegzetesen remegni kezdett a keze, hogy jajj de jó kaja, ha meg vmiért várnia kellett jött a sírás:-)
2009. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém is 2 és fél, 3 hónaposan kezdte felismerni,rájött, hogy mire is való. Amikor éhes volt és meglátta, ő is egészen máshogyan, szinte sürgetően kezdett sírni.
2009. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én máshogy értettem a kérdést. Szóval az én lányom most múlt 10 hónapos és az utóbbi hetekben vettem észre rajta, hogy reggel ha melltartó nélkül vagyok, akkor felfigyel a cicimre és mosolyog. Úgy gondolom, hogy már felismeri az összefüggést a melleim és a reggeli, vagy akár a vacsi között.

Az ilyen fajta összefüggések felismerésére én úgy tudom, hogy valamikor a 8-9. hónaptól képesek.

DE azokat én is tapasztaltam, amit előttem írtak, viszont úgy gondolom, hogy te nem arra voltál kívácsni.

Azért remélem, tudtam segíteni.

2009. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!