Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha olyan hordozot/kocsiulest...

Ha olyan hordozot/kocsiulest veszunk ami teljesen viszintesbe dontheto akkor erdemes mozeskosarat is venni?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk, hogy erdemes ilyen esetbe meg mozest is venni vagy eleg ha ezt a hordozot kapcsoljuk a babakocsira es viszintesbe helyezzuk:


Felhajtott hattal a kiskep, leengedve a nagykep:

[link]


2011. máj. 6. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nem láttam ilyet élőben, de ha a babakocsin is lehet vízszintesbe állítani, akkor nem szükséges a mózes. Annyi, hogy a mózes talán nagyobb, több ideig tudnád használni, de szerintem azt sem sokkal tovább.

Amúgy szerintem nagyon jó lehet ez a teljesen fektethető hordozó, én is sokat kerestem ilyet, de akkor még nem lehetett kapni. Ha most lenne kisbabám biztos ilyet vennék.

2011. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vizszintesbe fektethető, a babakocsi, akkor nem muszly venni mózest.Én nem vettem. Bár ha téli baba, akkor jól jön a mózes.

Én azt tartottam fontosnak, hogy szemből tudjam tolni a babám, hogy lásson engem.Ha ezt csak a mózes részével tudod, megoldani, akkor ajánlom a mózest!

2011. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen lanyok. Ilyen ha ra van csattolva a babakocsira:


[link]


Szeptember vegi baba. Akkor majd meglatjuk, hogy mennyire lesz eleg nagy es kenyelmes neki a telen, mert gondolom tavasznal hamarabb nem fog stabilan ulni.

Koszonom szepen mindenkinek.

2011. máj. 6. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen hordozónk van. Szerintem fölösleges még külön mózest is venned, ezt pont azért találták ki! :-)

De a fiam kb 2hónapig volt el mózesben, utána ő már igényelte, hogy legalább hordozó "szintre" emeljük neki, mert nézegetni akart.

2011. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenem volt,enyém is szeptemberi baba.Amég kellett jó volt.Amikor egy kicsit jobb idő lett eladtam,mert baromi nehéz és untam lecipelni a másodikról a két gyereket meg azt a dögöt.Egyébként nagyon jó dolog.
2011. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!