Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtan vettem egy Quinny...

Használtan vettem egy Quinny mózeskosarat, és belül kissé bolyhos. Hogy lehetne ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl boholytalanító?
2010. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te használtál már boholytalanítót? Melyik fajtát, márkájút érdemes venni, és hol?
2010. okt. 24. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet venni bolyhborotvát. Azaz régen lehetett venni, de mostanában nem látok sehol, mert nekem is kéne nagyon. Azzal szépen le lehet szedni. Általában ezek elemmel működnek. Ha esetleg valaki tudja hol lehet venni, akkor engem is érdekelne! bocs az off részért!
2010. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tescoban is láttam, a lomis piacokon is vannak és a teszveszen is /például :)

Írjátok be a keresőbe és kidobja.

Nem drága cucc, kb 1000Ft körül van és használ! Eddig négy különbözőt használtam, mind ugyanolyan jó volt :)

De ha drágábbat veszel /amire van gari/ akkor jobban jársz.

Szerintem!

2010. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2010. okt. 24. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Rossmannban vettem elemes kis boholytalanító kütyüt egy ezresért. Nagyon jó kis szerkezet! :)
2010. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 25. 04:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!