Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kapható beleülős úszógumi?

Hol kapható beleülős úszógumi?

Figyelt kérdés
A Tescoba nem találtunk.A teszvesz és vatera kizárva, mert sürgősen kell:)
2011. máj. 7. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
tavaly a corában vettem, de sport boltban is biztos van, pl. decatlon
2011. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik játék bolt a közeletekben.Bár én 2100 ért vetem egy simát és következő nyáron már bele sem fért a gyerek.Vaterán teszen is nézhetsz olyat ami nincs messze tőletek vagy a helytől ahová mentek és utközben áttudjátok venni.Vagy kölcsön is kérheted barátnőtől szomszédtól ismerőstől erre a kis időre.Ha sűrgős
2011. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik játékbolt nem jó válasz, ugyanis pl. amelyikben néztemazokban nem volt. Szomszédba sem kopogtatnék elkérni egy játékot az tuti. De érdemes megnézni pl. Gulliverben ott elég sok játék van, illetve sportbolt szintén jó lehet, vagy Brendon és egyéb nagyobb bababoltok. Nem biztos hogy van, de ezekben fogom megnézni én is.
2011. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 9. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, tegnap vettünk a Regio játékboltban a Reno udvarban, 13 ker!
2011. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!