Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség: 3-4 mm-es szálak a...

Segítség: 3-4 mm-es szálak a kakiban- mintha vékony cérna/szöszdarabkák lennének, mi lehet?

Figyelt kérdés

10 hós kislányom kakijában pár napja kis fekete szálak vannak, úgy néz ki kb, mintha felaprított kapor lenne (de nem az). Zöldes a kaki és feketék a szálak. Mitől lehet? Én arra gondoltam, hogy elég sok dolgot rág, ami plüss, vagy textília, vagy szőnyegszösz... De akkor se hiszem, hogy normális?

Majd hétfőn beszélek a dokival, de addig is kíváncsi lennék, másnak is volt-e ilyen?


2011. máj. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Velünk még nem volt ilyen,de ezt a kérdést találtam,ebben is ez volt a gond:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt szinte mindenki azt mondta,hogy a banán miatt.Nem evett a babád mostanában banánt?Mert lehet,hogy attól.

2011. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdésedet meglátva rögtön a banán ugrott be, nálunk is így volt eleinte.
2011. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De, szinte minden nap 1 banánt megeszik! (Pont egyik nap kérdeztem itt, hogy vajon nem baj-e...:)


De ez baj lehet? Nem adok neki akkor, de miért lehet? A banán szélén levő kis szálak, vagy más, nem tudja megemészteni?

2011. máj. 7. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
En is jartam igy az elso babammal es meg a pelust is elvittem a dokinak megmutatni, azt hittem valami gilisztafeleseg.. Szerencse csak tul aggodtam es a banan volt nekunk is a ludas.
2011. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A banánra minden gyerek így reagál, ezért ne vond meg tőle
2011. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, nálunk is volt ilyen, szerintem is a banántol, kb.4x-5x volt egymás után, azota is kap banánt és nem volt olyan a kakija
2011. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam!

Egy-két napot azért kihagyunk, mert régóta eszik és még sose volt ilyen. Viszont lehet, hogy mostanában tényleg sok, azért kicsit csökkentem majd az adagot szerintem.

2011. máj. 7. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!