Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb itatopohár az...

Melyik jobb itatopohár az aventes varázsitato (hány honapos kortol jo? ) vagy a Nuby két fokozatu, vagy nuby csöpögésmentes itatopohár (baby planet oldalán láttam)? Melyiket használjátok/tátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Az aventesta brendon webáruház oldalán néztem de nemirja hány honapos kortol jo?!
2009. márc. 10. 12:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi aventet használunk kb 8 hónapos kora óta, de nehezen szokta meg mert nagyon ragaszkodik a cumisüveghez (sajnos elég korán tápszerezni kellett, így nagyon megszokta :-((
2009. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mi kb,1,5-2 honapja kedtünk tápszrezni most 5,5honapos a babám és már eszik szilárdat isigy már kap teát isés ezt szeretnémcsörös pohárbol adni de nem tudom melyiket vegyem meg?
2009. márc. 10. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk aventes van-olyat vegyél aminek van füle!!! Öt hónapos korától "egyedül" használja. Ez annyit jelet, hogyha a kezébe adom megfogja, ügyesen a szájához emeli, elveszi, pihen, megint iszik, csak akkor van baj, ha véletlenül mindkét kezével elengedi-felvenni még nem tudja:)

6 hós

2009. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is aventest vettem.Az elején még nagyon jó volt,de ahogy nőtt a gyerkő,rájött,ha benyomja a csőrt,szabadon locsolhat :((Ha meg nem tudta benyomni,mert szorult,fejtetőre állította,és addig ütögette az asztalhoz,amíg beesett a csőre.Szóval,nekünk nem jött be.Vettem 4 félét,mind márkás,drága.Mindegyik folyt-csöpögött,végül a DM-es babylove jött be nagyon!Nem csöpög,nem tudja kinyitni,a szelep is könnyen tisztítható.Már a 2. babóm is azt kapott.
2009. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kicsinél még maradj a cumisüvegnél,mert a csőrös poharakból iváshoz erő is kell :)Erősen kell szívni.Olyan 8 hó körül érdemes adni az itatós poharat.(szerintem)
2009. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!