Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picit beütötte a fejét,...

Picit beütötte a fejét, ennyitől is lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Felállt a babám az üvegasztalnál, le akart hajolni, és beütötte a homlokát, lett rajta egy pukli, egyből bekékült, most már nem annyira látszik, pár másodpercig sírt, megfogta a buksiját, és játszott tovább. Most már alszik mert alvás idő van, de utána még 1 órát játszott, nem vettem észre semmi változást a viselkedésén.
2011. máj. 8. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Most kezdett el járni, eddig még nem ütötte be magát, kicsit parás vagyok.
2011. máj. 8. 20:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis ütéstől nem lehet nagy baja.Azért nézegesd a homlokát,de ne aggódj annyit rajta:)
2011. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hö, lesz ez még rosszabb is. Az én 16 hónaposom tegnap a játsztéren ült a csúszda alján, és olyan szerencsétlenül állt fel, hogy arccal a kavicsos földön landolt. Szája tele homokkal, orra vérzett. Én teljesen rosszul lettem persze sírt, de semmi komoly nem lett, mára szépen varasodik. Én a fogai miatt aggódtam legfőképpen, de úgy látom azoknak sincs bajuk.

Szóval a pukli majd felszívódik, sajnos muszáj néha a saját bőrükön tanulni nekik is....

2011. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első esésnél (kb. 6 hósan ülésből hanyatt esett a laminált parkettán) mi is sorra hívtuka férjem mentőtiszt ismerőseit, hogy mit csináljunk a kicsi lányunkkal.:) Azóta már hozzászoktunk a "balesetekhez".:)

Tegnap nekünk is orra bukott a játszón. Pedig letette a kezét szépen, de mégis elhúzta a bucija, és az orra fogta meg, dettó ugyanaz, mint az előttem szólónál. Arca csupa por, a plezúr persze lejött az orráról, vérzett is a bőre. Szegénykém olyan árván nézett ki porosan, maszatosan.:) A legnagyobb visítást persze azért rendezte, mert törölgettük az arcát popsitörlővel, és ezzel a világból ki lehetne űzni...:)

2011. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!