Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babank 5hetes. A zajokra...

Babank 5hetes. A zajokra osszerezzen, de ha, szologatjuk, nemigazan figyel. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes!Az én babám még össze sem rezzent!Be voltam tojva,hogy baj van a hallásával.Már 10 hónapos és olyan füle van,hogy csak na.....
2011. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, teljesen normális. Az én kicsim is ilyen volt. Percekig magyarázhattam neki, rám se bagózótt,de ha valaki tüsszentett egyet,összerezzent.

De engem is a hallásvizsgálat nyugtatott meg.

2011. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyévesen kell odafigyelnie, ha szólítjátok. :) Valószínű, előbb is fog, de nem vagytok lemaradva semmiről. :)
2011. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy is összerezzen a zajra, hogy nem látja vagy érzékeli a zajt kiváltó eseményt, pl. ha a feje fölött tapsolsz az nem jó, mert látja a hirtelen mozdulatot, érzi a légáramlatot, szóval ha úgy keltesz zajt, hogy nem érzékelheti csak magát a zajt és úgyis megijed akkor semmi gond a hallásával. Ha jó ltudom, akkor csak 3 hónapos kor után lehet kérni hallásvizsgáaltot. Ennyi idősen egyébként az enyém sem figyelt rám.
2011. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!