Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós babának már fűszerezhe...

9,5 hós babának már fűszerezhetem a főzelékjeit?

Figyelt kérdés
Persze olyan fűszerekre gondolok, mint bazsalikom, kapor, kakukkfű, fahéj stb. Szeretném már úgy táplálni, hogy nem annyira natúran eszik mindent. Tegnap csináltam Neki gyümölcsrizst, na abba tettem egy kis fahéjat.
2009. márc. 10. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő azt mondta, h' ha már natúr mindent végigettünk a húsig bezárólag, akkor zöld fűszerekkel már lehet készíteni. Az szinte új ízeket eredményez, valószínűleg jobban is fog enni. Szóval nyugodtan.
2009. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szépen lassan elkezdjük.... Már mindent evett zöldségben, gyümölcsben, tojássárgáját is, husit, májat, ma kóstoltuk a joghurtot, holnap fogjuk a túrót.
2009. márc. 10. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sót, olajat mindenképp, a zöldfűszer mehet (nekem konkrétan a petrezselymet és a kaprot mondta a védőnő)

Én mást még nem használtam.

Hagyma, fokhagyma is mehet kis mennyiségben.

2009. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, bár a sóval még várok, néha-néha előfordul, hogy megsózom picit, ha pont olyat adok Neki, ami nem ízlik, de csak nagyon ritkán és óvatosan bánok egyelőre a sóval.
2009. márc. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!