Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lenne ha adnek a 6 hos...

Mi lenne ha adnek a 6 hos babamnak egy kis kremturot?

Figyelt kérdés
adott mar valaki ennyi idosen a babajanak?
2009. márc. 10. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Én 7 hónaposan adtam neki. Semmi baja nem lett:)
2009. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Adjal neki, aztan majd meglatod szereti-e. Amugy gondolom ki nem fogja utni a boret.
2009. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Milyen krémtúróra gondoltok?Sima bolti?
2009. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
en sima boltira gondoltam,de biztos szeretne mert minden szeret ami edes...
2009. márc. 10. 19:07
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Tejterméket 10 hós kor után javasolják.

Ha van allergiás a családban , akkor csak 1 év után!

Amúgy nem értem, hogy miért nyomtok a gyerekbe nem neki illő dolgokat... ?Miért nem ehet azt, amit ilyenkor enni lehet?

2009. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Az én babám már elmult fel eves,én is megkóstoltattam vele egy keveset,de nem tenném újra mert a kisfiamat eléggé meghajtotta.3 napig hasmenéses vlt a széklete.a dokink azt mondta h ilyen túrós dolgokat csak 8 hónap után adjak.Szerintem még várj vele!
2009. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Olvasd el az összetevőit! Én biztos nem adnék neki, legfeljebb olyat, amit házilag csinálok, de azt is csak amikortól már "hivatalosan" is eheti. Tényleg mért nem lehet gondolkozni egy baba etetésénél?!

Biztos szeretni fogja, sőt, ha adnál neki nyalókát, azt is szívesen venné és nem lenne kiütéses tőle, semmi látható baja nem lenne, de épp elméjű ember mégse adná neki...

2009. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem szabad még ilyeneket adni ilyen picurkának.

Annyi mindent lehet nekik adni, miért nem választasz azok közül inkább?

Felelőtlen vagy...

2009. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért bántjátok szegény anyukát megkérdezte, h mi lenne ha adna, tehát benne van a kérdés tehát nem adott neki.

Nem kell azért már egyből ketté harapni, ő sem akar rosszat ezért tette fel a kérdését. Mert h ez az oldal arról szól h tapasztalt anyukák megosztják a kevésbé tapasztalt anyukákkal amit már átéltek, de szerintem semmi értelme bántani egymást

Hofi is mindig azt mondta

Szeressük egymást gyerekek a szív a legszebb kincs.!!!!

Most lehet lepontozni

üdv. 9,5 hós baba nyukája

2009. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En csak egy kerdes tettem fel!Az epp elmejunek,es a felelotlennek csak annyit szeretnek mondani orulok hogy ilyen tul okos anyukak vagytok.B U N K O K.Az en idomben mar 2 hosan tejbegrizt ettem,meg mindent,es itt vagyok makk egesszegesen!!!!
2009. márc. 10. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!