Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik sokaig hasznaltak legzesf...

Akik sokaig hasznaltak legzesfigyelot! Meddig hasznaltatok?

Figyelt kérdés

Csak olyanok irjanak akik sokaig hasznaltak!

-nem hasznaltam es nemmlett semmi baja

-2 het utan eltettem, mert becsipogott

stb valaszokat legyszi ne irjatok


2011. máj. 9. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem tudom,mi számít soknak...

én 6-7 hónapos koráig használtam

2011. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20 hónapos lesz a babám 2 éves korig javasolta a dokink !
2011. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem, mert 15 honapos a babam es meg hasznalom.Egyben van a legzesfigyelo es a babyor.
2011. máj. 9. 18:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha van használd nyugodtan ,engem nem érdekek ki mit mond ! 2. voltam
2011. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazabol azert hasznalom, mert egyben van a babyor es legzesfigyelo es fogalmam sincs hogyan kell kikapcsolni.Meg egyebkent is ha mar a babyor ugy is megy akkor miert ne mehetne a legzesfigyelo is? Nem fogyaszt tobbet.

Sokan ugy neznek ram mint egy ufora, hogy meg mindig be van kapcsolva.

2011. máj. 9. 18:42
 6/14 anonim ***** válasza:

14 hónapos lesz a kislányom, még alatta van. Ha alszik, mindig bekapcsolom. Így vagyok nyugodt. :-)

Különben állandóan bekapcsolt állapotban van, mert legalább mutatja, hogy hány fok van a szobában.

És engem sem érdekel, hogy ki mit gondol.

2011. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1,5 évesen vettem ki.aztán hányós beteg lett,visszatettem.meggyógyult,maradt,de nem kapcsoltam be,így most megint kivettem.20 hónapos.nappal nem kapcsoltam be,csak éjjel olyan egy éves kora óta.ha máshol aludt nappal,akkor soha nem vittem.éjszakára igen
2011. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves a fiam,és mi is használjuk még mindig!

És fogom is,nem tudom meddig, de miért vegyem ki alóla, ha senkit nem zavar!

Igy vagyok én is nyugodt!


Sogornőm, 3 éves korig használta!És akkor is már azért szánta rá magát, hogy kivegye, mert éjjel felkeltek pisilni,és, hogy ne riasszon be!

2011. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fiam 17 hós múlt és még mindig használom. A miénk is egyben van a bébiőrrel, miért kapcsolnám ki?? Ráadásul kicsit mozog a parketta az ágya előtt, így ha ki kell vennem éjszaka ringatni akkor azt is érzékeli, így nem kell kikapcsolnom, nem riaszt.

A múltkor kiesett az ágyából a gyerek (nincs már rács) és csak úgy vettem észre, hogy beriasztott a légzésfigyelő. Ő még arra sem ébredt fel.:)

2011. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

En nem tudok megvallni tole :(

Sajnos volt egy negativ elmenyem es azota nagyon orulok, hogy feltalatak ezt a masinat.

2011. máj. 9. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!