Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kihívom házhoz a gyerekorvo...

Ha kihívom házhoz a gyerekorvosunkat, mennyi pénzt illik adni neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A mi háziorvosunk kijár a gyerekhez 1500,-Ft-ot kér alkalmanként, de ezt amikor megfogadtuk tisztáztuk, megadta a számát és hívhatjuk amikor szükség van rá.

2011. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem illik kérdés. Annak van egy díja, amit meg fog mondani, ha megkérdezed,hogy mennyivel tartozol!
2011. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Mi 5000 Ft-ot adunk/alkalom/fő. Ha mindkettőhöz hívjuk, akkor megy a 10 rongy. Nem beszéltük ezt így le vele, de a párommal így látjuk jónak.

Ha gond van, jön is rögvest, sőt egyszer soron kívül feljött, és hozott két doboz tápszert, amit egy konferencián adtak neki.

Én mindennek ellenére feszengek a dologtól, a borítékot mindig a férjemre bízom, hogy adja át. A doki sosem akarja elfogadni, akkor barátságosan, de nyomatékosan egyszerűen megköszönjük, hogy eljött, s akkor elrakja a zsetont.

2011. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 3000 forintot adok alkalmanként. nem volt itt még hál"istennek túl gyakran. de ha hivom és nem veszi fel visszahiv mindig és előre hiv ha bemegyek a rendlőbe vagy a tanácsadásra...nekem megéri...
2011. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!