Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak tanácsadásra hívott...

Ha csak tanácsadásra hívott vissza a gyerekorvos, nem baj ha nem viszem le, hanem kihívom? És a 2 hónapos oltást beadja ha akkor is kihívom?

Figyelt kérdés
Tehát. A babám 7 hetes és szereti jobb oldalra fordítani a fejét (az első pár hétben sokat fordította arra olyan 90%-ban), de már 2-3 hete mindkét oldalon tartja hol középen, de a doki még egyszer meg akarja nézni. Pedig én látom rajta hogy ugyan annyit fordítja balra mint jobbra. Teljesen normális. De le kéne vinnem ezen a héten, és jövőhéten meg oltásra kéne vinni. De ebben a vírusos időben egy ilyen miatt nem akarom levinni. Nem gáz ha helyette kihívom? (inkább adok a dokinak 2000Ft-ot ha kijön mintsem ott kapjunk el valamit)
2009. nov. 23. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt vele beszéld meg. Nem hiszem, hogy gond lenne.
2009. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oltást tanácsadáson adja be, amikor nincs beteg a váróban, csak egészséges, oltásra váró babák, mint ti is. Most gondolj bele, ha mindenki házhoz hívná oltatni... Én kiakadnék a helyében.

Oltás beadáskor meg tudja nézni a fejét, tartását is, azért ne vidd külön be.

2009. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hozzánk kijött oltani, mert hívtuk
2009. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy azt mondta menjünk most is és majd az oltásra is. Azért nem vagyok benne biztos h akinek beteg a babája kicsit is az nem viszi tanácsadásra.


Azért köszi a válaszokat.

2009. nov. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!