Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben ki foglalkozik...

Debrecenben ki foglalkozik Dévény-tornával?

Figyelt kérdés
Priviben is várom az elérhetőséget, köszönöm!
2011. máj. 10. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én is kerestem annak idején dévényest,de nem találtam csak berettyóújfaluban.aztán találtam debrecenben egy gyógypedagógust,ő csodát tett a fiammal,úgyhogy nem bántam meg,hogy nem hordtam ki berettyóújfaluba.kérdezd meg a védőnőd,az újfalusi elérhetőségét nekem ő adta meg.amúgy mi a gond?
2011. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hívd fel az alapítványt és azonnal megmondják neked.
2011. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kiiratni gyógytornát tb-re,és nagyon jó,mi is oda jártunk minden héten 6 hónapig.
2011. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok.nekünk is felírták a gyógytornát.egy hónapot vártunk időpontra,aztán kaptunk nagy nehezen.vittem pár hétig,akkor felmondott a gyógytornász,és két hónapot kellett várni megint.Így én kerestem magánt,mert nem tudtam várni,hogy mikor méltóztatnak felhívni,hogy mehetünk,és a fiam már 11 hónapos volt,és nem tudott négykézlábra állni,mászni,felülni,lépegetni.Két foglalkozás után a gyógypedagógussal négykézlábra állt,felült,és elkezdett mászni szélsebesen,mint aki mindig ezt csinálta.Közben az állami gyógytornásszal semmi eredmény.Fél nyolcra kaptunk időpontot,és fel volt háborodva,amikor kértem későbbit,mert nyolckor kelt a fiam fél kilenckor reggelizett.És még beszólt,hogy más ide tud jönni hamarabb.Hát nyilván,akinek hatkor meg hétkor kel a babája,oda tud érni.Azt mondta nincs későbbi.Na felkeltettem,vittem a megadott időben.Semmit nem tudott vele kezdeni,végig ordított,feszített,nyűgös volt.És láss csodát,lett későbbi időpont.Aki meg járt hozzánk,akkor jött,amikor én mondtam,amikor a napirendünknek megfelelt.úgyhogy a magyar egészségügyről ennyit.
2011. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy igy jártál,lehet nekem volt szerencsém,mert egy nagyon jó gyógytornásznőt kaptunk,sokat fejlődött a gyerek mellette.
2011. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!