Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légyszi ne nézzetek hülyének,...

Légyszi ne nézzetek hülyének, de olyan kicsi a kisfiam kukija, ebből lehet következtetéseket levonni a jövőre nézve?

Figyelt kérdés
Az első kisfiaméhoz viszonyítom és tényleg nagyon kicsinek tűnik.
2011. máj. 10. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem hinnem, hogy ez mar most eldolne, de vegul is teljesen mindegy neked, hogy mi lesz kesobb, nem? Ez csak a fiadra fog tartozni!
2011. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Max. annyit, hogy valószínűleg nem lesz egy 30 centis hímtaggal megáldott "csődör" belőle. Na bumm, és akkor mi van? Nem probléma ez szerintem... :)
2011. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Ez még alakulni fog neki. Mennyi idős? Szerintem azért ne következtess ennyiből, hogy mekkora lesz később. :)
2011. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
5 hónapos.
2011. máj. 10. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A péniszeknek is kétféle típusa van. Az övé lehet, hogy lankadt állapotban pici lesz, de majd ha túl lesz a nemi érésen, akkor meglátja, hogy mennyit változik merevedéskor. Volt olyan párom, akinek csak néhány centis alapból, és merevedéskor 21 centis lett, ami lássuk be, azért nem kicsi. Ebből semmiféle következtetést nem tudsz levonni, majd 20 éves korában, pubertás után. :)) De azt meg valószínűleg nem fogod megtudni már :)!
2011. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért: Nekem lányom van, érdemben nem tudok hozzászólni a témához, de annyira aranyos ez a kérdés, jót mosolyogtam rajta! És tudod: nem a méret a lényeg :) Szép napot!
2011. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket:) akkor valószínű nem fogom megtudni, h lesz e vmi problémája.
2011. máj. 10. 14:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj miatta. Majd ő 10 év múlva ráér aggódni, ha kicsi marad. :D
2011. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lehet hogy 20 év múlva a férfiaknál is természetes lesz a nemi szerv nagyobbító műtét, mint ahogy most a nőknél a mellnagyobbító műtét. Nem rosszindulatból írtam, csak viccből, de tényleg elképzelhető.
2011. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, nekem ugyanez a gondom. A kicsinek (6 honapos) mar most akkora a kukija, mint a nagynak (3 éves) és én is sajnalom a nagyot, hogy lehet, nem lesz egy zeuszi nagysaga, és nehogy problémaja legyen belőle (kisebbségi érzés, frusztracio stb) később. Bar ilyenkor én is azzal nyugtatom magam, hogy sok idő van még a végleges allapotig. Hatha alakul a mérete is :)
2011. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!