Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell egy babának babasam...

Miért kell egy babának babasampon, ha még amúgy sincs haja, vagy nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Lehet elég buta kérdés, még csak kismama vagyok, de nemsokára anyuka és elég tapasztalatlan vagyok ebben. Nem értem minek neki még sampont venni, amikor úgyis csak pár szál haja lesz, ha viszont sok hajjal születik az úgyis kihullik, mért nem lesz elég ha leöblítem csak sima vízzel?
2011. máj. 10. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Na az én lányom is sok hajjal született és nem hullott ki csak valamelyest kopott a haja, mindig volt haja, szóval mi vettünk babé koszmó elleni sampont, amiben még mindig van 1 év után benne, pedig 2-3 naponta mosom a haját.

Szerintem az is mossa a babájának, akinek nem sok haja van.

A babasampon azért jó, mert az a babáknak való, nem csípi a szemét, az ő bőrükre fejlesztették ki.

2011. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:) Szia!nem lesz elég,mert a hajas fejbőt teljesen más,mint a test többi bőre.Javaslom,hogy valami jobb minőségűt vegyél,mondjuk Babé extra gyengéd sampon,mert sokáig leég és tuti nem allergizál,ha ne adj isten meg bekoszmósodna a buksija,akkor meg van aBabénak koszmó elleni samponja,de azt még ne vegyél,mert lehet nem is lesz rá szükségetek...üdv:kozmetikus anyuka
2011. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jajjj nem leég hanem elég :DDDDDD Bocsi, hulla vagyok:)!
2011. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fiam elég hosszú hajjal született,ami nem hullott ki,csak kicsit kikopott.A baba sampon meg nem csíp,ha belefolyik a szemébe a fürdetővel ellentétben.azért találták ki.
2011. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első babám 7 hónapos, és én lepődtem meg a legjobban mikor kibújt és volt haja:)Azóta is van, nagyon kis pasis, nem hullott ki, és elég izzadós,szóval kell mosni a haját!!

A másik, hogy pl a gabi baba sampon nekem is nagyon bejött!Tök puha lesz tőle a hajam:D

2011. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj. Mi nem használtunk külön sampont. Amíg fekve fürdettük a kisfiamat, és kevés haja volt, a Babé fürdetőjével mostuk a haját hetente egyszer. A koszmót is gyorsan ki tudtuk kezelni egy kis tisztított gyógyszertári olajjal. Most már több a haja (9 hós), és már vettem neki babasampont.
2011. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!