Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babasampon vált be? Az...

Melyik babasampon vált be? Az újszülöttkori koszmón már túl vagyunk, most 6 hós a fiam, és rengeteg a lerakódott faggyú a fejbőrén.

Figyelt kérdés
Kapirgálva lejön, de sokáig tűri, egyáltalán le kell-e szedni? Arra gondoltam, hogy ha rajtahagyom, akkor nem szellőzik megfelelően a bőre.
2011. aug. 9. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
babe
2011. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(még nem akartam elküldeni)Szóval babe koszmó elleni nálunk bevált .Szedd le mert baktériumok telepedhetnek meg rajta,és esztétikum szempontjából sem szép látvány.
2011. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

babé koszmó elleni


Ne hagyd rajta, kapard le olajjal, utána babé sampon.

2011. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mi oliva olajat kentünk rá, fél órát hagytuk és utána hajmosás..Johnson's babsamponnal...tökéletes volt

9 hós kislány anyukája

2011. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző.: a fél óra letelte után fürcsinél textil pelussal dörzsöltem le..
2011. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sampontól ne várj csodát.

Kend be a fejét finomított napraforgóolajjal, amit a gyógyszertárban lehet venni.

Rakj rá egy sapit, kendőt, hagyd rajta 30 percig, majd alaposan fésülgesd át, kapard le a koszmót.

Ha ez kész, akkor Babe koszmó elleni sampon.

És ezt meg kell csinálni hetente, vagy amikor látod, hogy megint van.

2011. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs szükség babakefére, és kapargatásra, csak jófajta koszmó elleni szert kell találni.

Én anno a koszmo.hu oldalon néztem utána, valami humánosabb megoldást kerestem, és akkor találtam meg a frezydermes babatermékeket.

A koszmó elleni olajat a tesóméknak adtam oda, mert nekünk a fel is elég volt és nyoma sem volt a koszmónak...

2012. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!