Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz? Lányom 2...

Vigyem orvoshoz? Lányom 2 napja lázas, jönnek a rágo meg a szemfogai, gondolom attol van. Elvigyem minden esetre orvoshoz, hátha nem a fogak miatt van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem is lenne kérdés...
2011. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen vidd el, mert nekem a dokim azt mondta, mikor jöttek a fogak, hogy attól max. hőem lehet, de láz az semmiképpen. Úgyhogy (ne legyen igazam) de valami más lesz az lehet. Egy látogatást megér.
2011. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet fogzástol láz!!!!!!

A fogzás egy nagyon enyhén felnyomhatja a höt pl 37-re de láz és folyamatosan semmi esetre sem lehet.

2011. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 38 fok feletti a láza akkor igen!
2011. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
felhivtam az orvost.azt mondta 39-ig ha nem megy fel akkor a fogtol van.3 napig lehet,ha azután is lázas,akkor kell csak mennem.
2011. máj. 11. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú ez az orvos elég lazán veszi a müsort.

nekem nagynéném magyarországon sógorom németországban gyerekorvos és mindegyik egyöntetüen azt mondta hogy nem lehet láz fogzástól. 39 pedig már elég magas. azt már csillapítani kell de azonnal.

sógorom szerint még höemelkedést sem okozhat csak a fogzás, nénikém (ö mondjuk egy 30 évvel tapasztaltabb) azt mondja hogy gyakran 37 fölé mehet a hö, de kokrét lázat nem okozhat, akkor mindenképpen meg kell nézni mi okozza.

szerintem az én gyerekorvosom is bevezényelne 2 napos lázzal.

2011. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!