Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
10 hónapos kislányom tegnap került be a szegedi fertőző osztályra. majdnem kiszáradt.infúzióra kötötték, sajnos nem feküdhetek be vele. ha valakinek volt tapasztalat, hogy mennyi idő alatt gyógyult, hogy viselte a baba anya nélkül, stb. írna?
2009. márc. 11. 10:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szerencsére nincs tapasztalatom, de eléggé felháborító, hogy 1 év alatti babával nem feküdhetsz be...
2009. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
az ANTSZ nem engedi. lekötözték az ágyhoz, hogy ne tépje ki az infúziót. szinte még el sem tudtam köszönni tőle
2009. márc. 11. 11:06
 3/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan reklamálj, mert JOGOD van a gyermeked mellett lenni, ha nem tudnak ágyat biztosítani, akkor akár a széken ülve.

Nekem 4 naposan súlyos sárgaság miatt került be, ott akartam maradni, de a dokinéni meggyőzött, hogy legalább azt az éjjelt töltsem otthon (már 4 napja nem aludtam semmit, mert egyfolytában riasztott a légzésfigyu otthon, előtte meg a kórházban nem tudtam) mert el fog apadni a tej, de csak emiatt, egyébként akkor is maradhattam volna, bár nem volt szabad ágyuk.

Olyan picin nem viselte meg az az egy éjszaka, vagy nem látszott rajta, de 10 hónaposan, már jobban felfogják :(

Sajnálom a picikédet, mielőbbi gyógyulást, de tarts ki amellett, hogy igenis maradhatsz mellette!!!!!!

2009. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ezt olvasd el! Sajnálom!


[link]

2009. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nappal legalább bent lehetsz vele??? Szerencsére nekem sincs ilyen tapasztalatom, de a babákat nagyon megviseli, ha nincs velük az anyukájuk.
2009. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ja és mihamarabbi gyógyulást a babának! Szerintem esetleg keresd fel a betegjogi képviselőt. Nem lehetnek ennyire szívtelenek, még az ANTSZ-nél sem.
2009. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Anyukám az ÁNTSZ-nél dolgozik. igaz Szfváron, de soha nem hallottam tőle, hogy nem engedik, ez csak kifogás a kórháztól. jogod van a gyermeked mellett lenni. én a helyedben bemennék a kórházba és igenis helyre tenném őket. Főleg, h 10 hósan lekötözik. Őrület, h mit képzelnek. Ha picit jobban lez a babád azonnal hozd ki onnan és vidd másik kórházba, addig pedig legyél nyugodtan ott mellette. nem dobhatnak ki a szobájából.
2009. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A kéz kikötése, bármennyire szörnyen hangzik, de a baba érdekeit szolgálja, mert nem kell sokszor szúrni (kitépi, fáj stb) de az, hogy az édesanyja nem lehet mellette, és nem vígasztalhatja, az undorító, és szerintem jogsértő.
2009. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
írtam anyának mailt, ha válaszol leírom, h mi van. Ő pont közegészségügyi és járványügyi felügyelő.
2009. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
kedves 11:19-es. persze, hogy az a lényeg, h ne tépje ki, de ha ott lehetne az anyukája, gondolom fogná a kezét, h ne tépje ki. szóval én ezt nagyon embertelennek tartom.
2009. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!