Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kispesten ajánlanátok gyermeko...

Kispesten ajánlanátok gyermekorvost?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom, Kispest melyik részén laksz, én az Ady E. úti SZTK-ba járok gondozásra, nekem a védőnőm mondta, hogy Ambrózy Judit elég jó, orvosilag is és emberileg, mások is mondtak ilyet. Ad mobilszámot, bármikor hívhatod, 7végén és ünnepnap is kijön, de nem ingyen, de ha már kijön ilyenkor, nem is várnám el "térítés" nélkül.. :-)


Nem tudom, hogy segítettem-e, a védőnődet kérdezted már erről?


29 hkm

2011. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vak Bottyán utcában lakunk (Kökinél), nem is tudom, kihez tartoznánk, néztem a honlapot, de oda van írva, hogy választhatunk.

A védőnőm rendes, de elég különböző emberek vagyunk, az ő ajánlata nem nagyon érdekelne :-)

2011. máj. 11. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, a védőnőt azt nem te választod ki, mondjuk nekem szerencsém volt az enyémmel. A gyerekorvos választható, én egyedül az általam fent említettről tudtam infót, azért írtam csak róla..
2011. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hátha még jönnek reakciók, válaszok! Neked is jól jöhet még:-)

Jó kismamaságot kívánok!

2011. máj. 11. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Találtál azóta valakit?
2014. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!