Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy sokan dilisnek...

Tudom, hogy sokan dilisnek néznek emiatt, de én mégis félek tőle, hogy nem szeret a babám. Ennek van valóság alapja?

Figyelt kérdés
Itthon élünk a szüleimmel meg a testvéreimmel egy lakásba,mert hatalmas a házunk,és így még egy darabig könnyebb,mert jobban tudunk félrerakni,de előtört bennem egy érzés,most hogy már fél éves a lányunk.Mindenkinek ő a mindene,mindenki dajkálni szeretné egész nap.Persze mindig mellette vagyok,mert nem bírok még fél percre se tőle külön lenni,de ha itthon vannak szüleim meg testvéreim,állandóan el kérik,hogy hadd játszanak vele,meg sokszor csak addig volt nálam,míg megszoptattam,mert már kapták is ki a kezemből,hogy hadd böfiztessék meg.Ha szóltam,meg én voltam a buta,hogy örüljek neki,hogy mindenki foglalkozni akar vele,meg ennyire szeretik,de én meg úgy félek,mert úgy veszem észre,mintha mindenkihez sokkal jobban kötőde,meg mindenkinek akit meglát,sokkal jobban örülne,mint nekem.Tudom,hogy sokan hülyének néznek emiatt,de sokszor úgy érzem,hogy azt se tudja,hogy ki vagyok.Mert örül nekem is,de úgy vettem észre,mintha sokszor én már csak egy púp lennék a hátán,aki mindig ott van körülötte,és már teljesen megunt volna,és ha valaki megjön,meg szinte kitárt karokkal fogadja,hogy végre valaki,aki szórakoztat,és tök jól elvan velük.Pedig egész nap csak vele foglalkozok.Főzés közben is hozzá beszélek.Meg egész nap játszok vele.Mi lehet Vele .Nem szeret?Vagy nem tudja ki vagyok?
2009. márc. 11. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg biztos, hogy téged szeret a leg jobban! Nálunk is hasonló a helyzet. Nálunk 3 nagyobb tesó van a legnagyobb 18 éves úgyhogy nálunk is viszi mindenki. De ha megüti magát, ha baj van azért csak az anya tudja megnyugtatni. Csak figyeld meg, hogy így van, és már is megnyugodsz!
2009. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! O termeszetesnek veszi, h te ott vagy vele, h hozzatartozol. Nalunk is, ha megjon az apja, majd kiugrik a borebol, egy kis ujdonsag utanam, akivel egesz napot eltoltotte:-) ez meg nem jelenti, h nem szeret, sot hozzad ragaszkodik a legjobban, csak hat te nem vagy neki akkora "ujdonsag, szenzacio". Biztos lehetsz benne, h te vagy szamara a legfontosabb!
2009. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neki te vagy a legfontosabb! Ez biztos! Nálunk is nagy a család. Ha a tesók hazaérnek, a pici szinte kiugrik a bőréből az örömtől. Mindhármat imádja és a nagyok is őt. Amikor apa hazaér, a pici csak vele akar lenni. Mégis tudom, hogy engem is szeret, mert ha nyűgös vagy valami baja van, csak nálam nyugszik meg. Biztos, nálatok is az van, hogy egész nap te vagy vele, a többiek meg éppen azért érdekesek, mert keveset van velük. Próbálj csak kimenni pár percre a szobából, amikor csak ti ketten vagytok otthon, meglátod, téged is kitörő örömmel fogad.
2009. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én babám 8 hós kora után kezdett anyás lenni.
2009. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez egy szexdémon volt, esetleg Nora a szopódémon
2014. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!