Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha folyik az orra a babának,...

Ha folyik az orra a babának, leviszitek sétálni?

Figyelt kérdés
Kis megfázás lehet, nincs túl rosszul, de félek, hogy a játszón még összeszed hozzá valamit. Ráadásul nem engedi megtörölni sem az orrát, csak az orrszívás működik.
2011. máj. 12. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad sétálni vinni a gyereket, ha fúj a szél, vagy lázas. Ilyen időben még jót is tesz neki, ha nem a fülledt szobában ültök. Ha félsz, hogy még összeszed valamit, akkor csak sétáljatok, ne vidd más gyerekek közé.
2011. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
levegőzni, sétálni levinném, ha nem lázas, játszótérre, gyerekek közé nem.
2011. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írta. Séta, levegő kell, de gyerekek közé ne vidd. Az ő immunrendszere is gyengébb, ne kapjon el mást , és ő se fertőzzön meg senkit. (Bár lehet, hogy nem fertőző, de én sem szeretem, ha a játszón köhögő, taknyát folyató - bocs - gyerek szuszog az enyéim mellett.)
2011. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen!kell a friss levegő.
2011. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én viszem,ha nem lázas.fiam is most köhög,folyik az orra.csak sétálni megyünk,gyerekek közé nem.ha nem viszem,egész nap azt hallgatom,hogy séta séta, jászóé(játszótér),gyejekek.így viszem.nagyon zizi lesz estére ha nem sétálunk.meg én is.ja 20 hónapos
2011. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!