Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babaja is elalszik etetes...

Mas babaja is elalszik etetes kozben?

Figyelt kérdés
Csak erdekelne, hogy mas baba is ilyen ( biztos van meg ilyen baba ),kisfiam 8 honapos, es ha delelott nem alszik, mikor etetem delben, kanallal, mindig elalszik! Olyat mar hallottam, hogy cumival etetik es elalszik, de ilyet meg nem!! De olyan aranyos, hogy igy beajul, pedig annyira nem is lehet faradt, ma is fel kilenckor kelt, fel kettokor ebedezett, de total beajult!!
2011. máj. 12. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs gond vele,próbáld előbb etetni.arra az időre már nagyon elfárad.Minden kisgyermek már,azért 8 hósan még sokat alszanak.Nyugi:)
2011. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél 9-től fél 2-ig fent van????Hát akkor ne csodálkozz,hogy bealszik evés közben!Az én 1 évesem sem bír ennyit fent lenni!Ha fél 9-kor kel akkor már fél 12 fele halálosan fáradt,akkor megebédeltetem és dél legkéssőbb negyed 1-kor beájul! 8 hósnak még szerintem napi 2 x kellene aludni!
2011. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat, tudom, hogy kene tobbet aludnia, de soha nem aludt sokat, meg amikor ujszulott volt, akkor is neha 7 orat nem aludt egyhuzamban napkozben, akarmit csinaltunk vele! Szerintem nem olyan nagy alvasigenye, de nem minden nap van igy, valamikor fel tizkor kel, aztan akkor is elalszik, ha delben eszik! De ket nap sosem egyforma, valamikor meg egesz nem tudom sehogy sem elaltatni! De volt, hogy 4 orat is aludt napkozben! Tok hangulatfuggo!
2011. máj. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!