Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3honapos főként tápszeres...

3honapos főként tápszeres babam (nincs tejem) nappal 5-6x, éjjel 1-2x eszik, de kb 100ml-t, teat egész nap 20-50ml-t, nem kevés ez ennyi idősen már?

Figyelt kérdés
Mert ugyan 5,5kg és 62cm,de nekem mégis kevésnek tűnik az átlag babák táplálkozásához képest,vagy nem?
2009. márc. 11. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám is három hónapos és ő is tápszeres. Ő kb 120-at eszik 5-6-szor, éjjel ritkán eszik. Ő most 67 cm és 5540 gramm. Pont ma volt mérve. Tudja ő, hogy mennyi kell neki. Az enyém löködi ki a nyelvével, és ha nem veszem a lapot, síkongatni kezd:) Azért ha összeadod, nem kevés a 7-8 száz mili egy 5és fél kilós babának. Az én babám azért eszik többet, mert ritkábban eszik.
2009. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is ennyit eszik meg egyszere ö most lesz négy honapos 13 án és 7kg 66cm és ha többet eszik azt általába ki is bukizza ezért én már elkeztem a hozzá táplálást már vagy két hete hogy eszünk gyümölcsöt is
2009. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!