Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kaphatóak arra hogy...

Mikortól kaphatóak arra hogy kabalával aludjanak el?

Figyelt kérdés
A kisfiam egy éves és csak a cumisüveggel hajlandó elaludni,a kiságyában alszik el azzal incs gond de aggódom a fogai miatt!De nicns szivem elszakítani tőle akkor ,hogy fog egyedül elaludni?
2009. márc. 11. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam egy könyvben, hogy kb hét hónapos korukban választanak maguknak egy, a későbbiekben kitüntetett tárgyat. Sok baba elfogadja az alvótársat eléggé korán, már pár hónapos babák alhatnak pl textilpelussal, ha a mamájuk "ad" nekik egyet. Mi pelussal alszunk(6 h.)
2009. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pedig ha nem víz van benne fogacskákat félteném én is
2009. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát... ez most saját példa én 14 éves vagyok és nekem születésemtől kezdve volt egy plüss kacsám érts ugy hogy amint betettek a babaágyamba mellém is tették. Az a plüss 14 évet átvészelt és olyannyira a szívemhez nőtt hogy mikor (az felelőtlenséfem volt igen) de ellopták...hát szenvedtem, szenvedek még most is miatta. Pedig ez már 3 honapja volt és még most is nagyon hiányzik. Ez már csak inkább olyan saját példa :D
2009. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)) köszi a választ!!Remélem megkerül!
2009. nov. 17. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsi hogy későn válaszolok :)

én 15 éves vagyok úgyhogy nem igazán tanács lesz csak felvetem hátha...

én olyan baba voltam hogy soha nem tudtam elaludni ha volt nálam valami. nem is akartam, de ha néha anya betett mellém valami plüssállatot rögtön elkezdtem sírni :D

szóval szerintem nem minden baba szeret plüssel vagy textilpelussal aludni.

viszont, volt egy olyan szokásom hogy mielőtt elaludtam mindig megettem egy narancsot vagy valami más gyümit, bár akkor már nagyobb voltam, olyan 2-3 éves :))

2011. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!