Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon lázas a kisfiam! Van...

Nagyon lázas a kisfiam! Van most valami vírus a levegőben?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a kisfiam!Tegnap óta tulajdonképp állandóan lázas, vagy hőemelkedése van!

Tegnap dokinál is voltunk, azt mondta 4 óránként kapjon nurofen szirupot!+ A kis torka is piros.

Éjjel nagyon belázasodott,és kapott kúpot is.

Ma is egész nap lázas volt, délután kapott megint kúpot,és utána is 38,3 volt a láza.

Este fürdetésnél , hűtőfürdő volt,és kapott nurofent megint!

Most lement neki, 37,4-re..

Van most valami vírus????Más babája nem beteg?

Esetleg valami ötlet, hogy hogyan vigyem le a lázát, ha éjjel megint felmenne neki??Vizesruha?


2011. máj. 13. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ne takard be éjszakára, altasd csak egy badyban! germicidet nem mondta a dokitok? nálunk az segít, 8 óránként, közben meg panadol. nappal meg többször hűtőfürdő!
2011. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Germicid kúpot adtunk neki, de a doki nem mondta!

Panadolt lehet megpróbálom , ha nem lesz változás,és a többszöri hűtőfürdőt!


Mondjuk én jól betakargattam, hogy izzadjon!

Ha én lázas vagyok, magammal is így teszek ,és beválik!


Amúgy sétálni, ha "csak" hőemelkedése van, azt lehet??

Mert ma nem vittem ki!

2011. máj. 13. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A vizes ruhával, hűtőfürdővel is a bőrét hűtöd, hogy lemenjen a láza, de a becsomagolással csak azt éred el, hogy magát melegíti, szóval ha azt akarod, hogy lemenjen a láza ne bugyoláld be.
2011. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En hallottam, hogy van most valami virus ami lazzal jar!
2011. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:(( Szuper... Nem tudom, hogy hol szedtük össze, de nagyon gáááz....:(

Még soha nem volt beteg a fiam!Remélem hamar túl leszünk rajta!


Ha valakinek van ötlete, vagy infója, szívesen várom a válaszokat!!!!:)

2011. máj. 13. 23:56
 6/10 anonim ***** válasza:

KISLÁNYOM IS BETEG ÉPPEN, NÁLA IS MAGAS LÁZZAL KEZDŐDÖTT (39.5). Neki a torka piros, fájt a füle is, most már köhög is.. antibiotikumot kapott.

Haí lázas, valóban nem teszel azzal jót, ha bebugyolálod, mert nem tud a teste elegendő hőt leadni, tehát nem megy lefelé a láza. Ilyenkor adj rá jól szellőző pizsamát és vékonyan takard be! Így jobb lesz a hőleadás! Különben a kicsik eleve máshogy működnek, mint a felnőttek, az ő hőháztartásuk is más.. szóval, ami neked jó, egy kicsinél nem biztos, hogy az...

A Panadol tényleg kombinálható a Nurofennel, emellett a borogatás is jó, ha megfelelően alkalmazod: [link]

Jobbulást a kicsinek!

2011. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Csak annyit fűznék hozzá,hogy én hőemelkedéssel sem vittem ki a lányomat(könnyen felszökhet a láza).Illetve mikor beteg volt,nem is kívánkozott az udvarra.

Jobbulást a picinek!

2011. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi előjele nem volt betegségnek.Hányt egyszer a kisfiunk,1 óra alatt olyan magas lett a láza(39,8),le sem tudtuk vinni,lázgörcsöt kapott!=( Ha nem tudod levinni a lázát akkor hűtőfürdőbe kell tenni,nekünk végül ez segített.Jobbulást kívánunk a babónak!
2011. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Húú, az már nagyon durva láz!!

Remélem, jobban van már a babóca!:)


Nekünk azóta, lassan de javul!Most már "csak" húemelkedés van maximum!De többnyire 37fok alatt van a hőmérséklete!

Remélem, a napokban, teljesen megszűnik!!


Nem tudom, hogy mi lehet ez!

Nekünk sem volt előjele, nem hányt, nem köhögött, nem folyt az orra, jó volt az étvágya stb...


Nekem is bejött amúgy a hűtőfüdő!:)

38,5 ről, lement, 37, 4-re, még pár napja!

2011. máj. 15. 16:22
 10/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek, a segítőkész választ!:)
2011. máj. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!