Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy egy baba nem ül...

Létezik, hogy egy baba nem ül fel magától? Mert a 9 hós babám ha felültetem ül stabilan, de magától nem nyomta fel magát.

Figyelt kérdés
ültethetem?
2009. márc. 12. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ültetheted nyugodtan ha szépen megül. Az én fiam 10 hónaposan kezdett felülni magától és 11 hósan kezdett mászni.
2009. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek mászásból ültek fel maguktól. Oldalra nymták a popsijukat és megültek. Előtte már félülő helyzetből felültek maguktól. Ilyenkor nem nyomtam vissza őket, hiszen stabilan ültek. Szerintem te is megpróbálhatod, ha nem billeg és egyenesen tartja a hátát, rövid ideig ülhet.
2009. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,egy pár percig ül csak,utána elbillen
2009. márc. 12. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én babám sem ült stabilan 9 hónaposan ,most 11 hónaposan már igen,és ő is mászásból ül fel.

Ne aggódj ezen majd erősödik egy picit.ettől még nyugodtan ültetheted csak tegyél köré valamit ,hogy ne üsse meg magát.

2009. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy a felülés a legnagyobb lépés a babák életében, ami csak jóval a mászás után jön. Először ugyanis a felállásból huppannak le a fenekükre, a felülés még csak jóval utána jön. Ne aggódj, jön minden maga után. A kisfiam 8 hónapos kora óta mászik, feláll mindenhol, úgy huppan le a fenekére. A felüléshez egy jó adag hasizom is kell ám. Ülni ültesd nyugodtan, nagy már a babád. Sok sikert és NO PARA:)))
2009. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!