Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esténként jobban fájhat a...

Esténként jobban fájhat a babák pocija? Mit tudok csinálbi vele?

Figyelt kérdés
Ugyanazt eszem,mint eddig pedig. 4 hetes a babó.
2011. máj. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, fájhat jobban. meleg vizes fürdő, masszírozás
2011. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami nálunk bevált: nem tudom, hogy szoptatod-e vagy tápszeres. Ha szoptatod és bimbó védővel szoptatsz akkor azt el kellene hagyni. Etetés közben állj meg többször büfiztetni. Kicsit tornáztathatod is pelenkázáskor. A nagyon fájna gyógyszer tárba lehet kapni Infacol cseppet ezt lehet adni elvben minden étkezéskor de én amikor nagyon rossz éjszakáink voltak csak északára adtam evés előtt. Ez gyógyhatású készítmény.
2011. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
édeskömény tea,infacol,espumisan cseppek...én mindent kipróbáltam,enyhítik a hasfájást :)
2011. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Édeskömény teával vigyázni kell, mert az szelesíti a babákat nálunk nem jött be, de érdemes még a kamilla teát is.
2011. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 4 hetesen kezdődött a hasfájás. Minden látező dolgot kipróbáltunk, a gyógyhatású készítmények köözül talán az espumisan csepp volt, ami a leghatásosabb volt, összességében azt kell mondanom, hogy egyik sem vált be tökéletesen. Ami nálonk sokat javított, hogy a mellkasomra feltettem pocival felém, így melegítettem a hasát, el tudott aludni, a másik a vasalóval melegített ruhapelus a hasára. (lényeg a meleg). A harmadik pedig, hogy alkarra fektettem, egyrészt melegítettem, másrészt pedig szabadon tudott rúgkapálni, így lki tudta magát pukizni. A meleg fürdő is hatásos lehet. Drasztikusabbnak hangzó megoldás lehet a szélcső, csak akkor alkalmaztam, ha nagyon szenvedett, illetve a gyerekorvosunk írt fel gyógyszertári fájdalomcsillapítót, na meg ajánlotta, ha nagyon nagyon nagy a baj, akkor Germicid-C kúp felét adjam neki.
2014. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!