Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most a pocakomban nem...

Ha most a pocakomban nem izeg-mozog sokat a babám, inkább esténként aktív, arra számítsak hogy szülés után is ilyen lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem alig mozgott a lányom, utolsó hónapban nem volt olyan éjszaka, amikor hajnali 2-kor ne ébredtem volna fel. Utána már nem tudtam vissza aludni.

Mondhatni nyugodt volt a terhesség, jól elvoltunk egymással.


Első 6 hétben üvöltött délután fél6-tól este fél9-ig (fürdetésig). Utána, mint akit elvágtak! Evett és aludt. Kezdetek óta 1× ébredt fel éjszaka enni.

Most 2 hónapos és átalussza az éjszakát, nem kell fel enni.

Az üvöltős korszaka abba maradt szerencsére, de mióta leszokott a szopásról (6 hetesen pont), azóta a tápszer miatt bukós lett. Valamint van egy kis hasfájása, de nem vészes, lehet kezelni.

Nemsokára átfordul és eléggé aktív, de imád emellett aludni is.


Mindent összetéve, pokoli volt az első 6 hét, de áldom a jó istent, hogy ennyire nyugodt és kiegyensúlyozott lányunk van.

2011. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen más lesz kint. Bent nyugalom van, víz van, sötét van... Kint zaj van, fény van, fogdossák őt, fürdetik őt, stb.

Én babám a pocakomban meg sem állt, annyit mozgott, kint pedig tök jó kisbaba.

2011. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a kislányom a pocakban nyugis volt nagyon. löködni kellett, hogy egy kicsit mocorogjon :) kint is nagyon nyugodt. terhesség sokszor későig nem tudtam aludni, ezért én is féltem attól, hogy ha kint lesz, este nem fog aludni. de nincs ilyen gond.
2011. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam ált. éjszaka volt aktív a pocakban. Este 7 körül kezdte és egész éjszaka tombolt. 2 hetes korától átalussza az éjszakát...
2011. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, én kislányom a pocakomban alig mozgott. Viszont amint világra jott meg sem áll :)
2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!