Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnal is ilyen egy betegseg?...

Masnal is ilyen egy betegseg? Etvagytalansag? Hasmenes? Mitevo legyek?

Figyelt kérdés

6 honapos a kisfiam, tegnap reggelre lazas lett. Dokineni antibiotikumot irt fel, mivel piros a torka. Azota nem hajlando enni, alig eszik 60-80 ml anyatejet.

Hasmenese is van, de az egy picit az antibiotikum elott is volt.


2009. márc. 12. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze h ilyen a betegség!Kslányom is 6 hós és belázasodott kapott antibiot.és hasmenése lett ill étvágytalan volt,alig akart enni!Volt h este nem evett semmit és aludt reggel 6-ig:) :(

De 1 babaánál ezzel jár a betegség!A hasmenés lehet az antibiot.-tól de az is lehet h ilyen a vírus ,mert itt nálunk mots ez megy.....

2009. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:-)Edjál neki Normaflore-t a gyógyszer mellé!1 nap 1 ampulla-reggel 2,5 ml,és este is kajcsi előtt!Ill a gyóygszerek között kell adni!Ne 1xre adjad a gyógyszerrel
2009. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen oszonom a valaszt! Nagyon aggodom, elso gyerek es azt sem tudom, mitevo legyek, annyira aggodom. Meg a tejem is majdnem elapadt az aggodastol...
2009. márc. 12. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Átérzem!Nekünk is első baba és nem is indult jól az elején és most h beteg lett,belázasodott hirtelen azt sem tudtam mitévő legyek,de aztán össze kaptam magam!Úgyh átérzem a helyzeted!Majdnem 2 hétig volt beteg!:-((((

De kitartás és amint azt írtam adjál nkei Normaflore-t ill Cebion cseppet (c-vit.)valamint én szoktam a teájába grapefruit cseppet (3 csepp)rakni és az egész napra!

sok egészséget!Ne izgulj!

2009. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes vagy, koszi a biztatast! Az a baj, hogy semmi mast nem fogad el, meg a teat sem, csak a tejet, de azt is keveset. Viszont az elobb kicsit tobbet evett, es el is aludt szegenykem, remelem hamar rendbe jon. Ilyenkor az a baj velem, hogy rogton remeket latok es mindenfele sulyos betegsekekre gondolok, szoval elegge tulzok neha, de biztos mas elso gyerekes anyuka is igy van ezzel!

Megegyszer koszonom es sok egeszseget kivanok nektek!

2009. márc. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!