Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ételallergiás kiütések mennyi...

Ételallergiás kiütések mennyi idő után jöhetnek ki?

Figyelt kérdés

Az egész hasa/háta tiszta kiütés lett és az alkarján lett vayg 8-10! Hétfőn evett epret és szerdára lett pöttyös!Ez még lehet attól? Most kapott először, másféléves!


Semmi más tünete nem volt így nem vittem orvoshoz!Másnapra elmúlt a hátáról karjáról, de a hasán még ma is látszik bár halvány és nem viszket már!


Szerintetek kajaallergia volt?


2011. máj. 15. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehet attól!Ha tanácsolhatom még legalább1 évig ne adj neki epret!Nekem azt mondta a védőnő 2-3 év alatt nem ajánlott!Üdv!
2011. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az volt nagy valoszinuseggel! Az eperrel nagyon kell vigyazni, erosen allergen. Es nem a kiutes a gond ilyenkor, hanem, hogy a pici szervezete, immunrendszere probal kuzdeni ellene, de a kiutes azt jelzi, hogy nem nagyon sikerult neki. Az allergiaval vigyazni kell nagyon. Inkabb ne adj neki tobb epret, egyetertek az elozovel, meg 1 evig biztosan ne.
2011. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Most kapott először próbának!De nyilván nem adok neki többet egy jó darabig....


Csak én azt hittem hogy már aznap jelentkezni kellett volna a kiütéseknek ha attól van!De így is attól volt!


Köszi még egyszer!

2011. máj. 16. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!