Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babám álmában sokat...

4 hetes babám álmában sokat mocorog és néha felsír. Mi lehet a baja? Nem hasfájós.

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden baba felsir éjjel néha. Szerintem a mocorgás is normális, csak vannak anyukák mint én is akik mélyen alszanak és észre sem veszik. ;) Ha legközelebb beszélsz a védönövel kérdezd meg, de szerintem semmi ok az aggodalomra. :)
2011. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hason vagy háton alszik? Az én kisfiam csak hason szeret aludni, mert ha a hátán fekszik úgy kalimpál a kis kezeivel, hogy megijed tőle és ez felébreszti.

2011. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a hátára fektetem, az én babám is sokszor felriad.

Ha a hasán alszik (és általában úgy szokott), akkor fordul elő, hogy mocorog, ha nem tudott rendesen büfizni és maradt levegő a pocijában. Annyira nem zavarja, hogy felébredjen rá. Egyébként ő sem hasfájós.

2011. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!