Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pihenőszék való újszülö...

Alinaaa kérdése:

Melyik pihenőszék való újszülöttnek is és sokáig jó? Praktikus? Jó ár?

Figyelt kérdés
Küldjetek linkeket léci, Szlovákiából is várom:)
2011. máj. 15. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy minden pihenőszék 9kg ig jó. Újszülötteknek nem nagyon ajánlott üldögélni benne max 10 percet naponta. Mi ezért vettünk egy hintát [link]


Egyébként egy pihenőszéket találtam ami 15kg ig jó és egyben etetőszék-pihenőszék-hinta, csak az ára húzós. :(


[link]

2011. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, (és elfér a lakásban) inkább egy járókát választasz, bele egy jópofa játszószőnyeggel: ebben teljesen vízszintesen fekszik a baba és nem akadályozza a mozgásfejlődésben. (Ortopéd szakorvos és a gyerekorvosunk egyaránt lebeszét a pihenőszékről).
2011. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Küldesz linket? köszi
2011. máj. 15. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerősünk is vett pihenőszéket a babájának... csak pénzkidobás volt és úgyis hamar kinövi. Szerintem is valami értelmesebb dolgot vegyél annyi pénzért, amit sokáig és praktikusan lehet használni.
2011. máj. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van! Most ezt a webshoppot linkelem be, de nézelődj, mert biztos van olcsóbban is, mert mi közel másfél éve vettük újan, és már akkor is olcsóbb volt.


[link]


Mint látod ezt 18 kg-ig tudja használni. Nekünk az egyik legjobb befektetés volt.

Hasfájós időszakában nagyon jó szolgálatot tett, és van egy extra mély, majdhogy fekvő póz (1.kép). Mint látod nem teljesen vízszintes, de csak minimálisan ívelt.

Később is nagyon sokat nézelődött benne amíg főztem.

Képzeld el, a mai napig ebben etetem. Van etetőszéke, de csak állna fel benne, és hajolgat kifelé. Életveszély.

A reggeli felmosásokat is ebből nézi, sőt ha tusolok akkor is belekötöm a pihiszékbe.

Tényleg nagyon szeretjük, és nagyon kihasználjuk. Most 14 hónapos a Kicsikém.

2011. máj. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, én imádom. 2 hónapos kora óta használjuk. Most 10hós múlt és ebben nézi a mséket és van h el is alszik bele ha bekapcsolom a rezgés és hintáztatom egy kicsit. Etetőszéknek is kiváló.

2011. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

koszi szepen. én mondjuk ezt lesegettem:

[link]

Ilyenről esetleg vélemény?

2011. máj. 16. 08:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az van amit linkeltél. Imádja a fiam, újszülöttkora óta használjuk, mostmár eléri az állatokat, lassan kinövi, de megérte. HA meglátja már nevet a játékokra. Járóka is van, de felváltva használjuk, ha megunja átteszem,. Nálunk sok bukás volt, ezért kaja után mindig ebben volt fél órát. Jó szívvel ajánlom, kezdetben etetőszéknek is megtette, most már van az is, ezért abban öltetem, mert már több, mint 9 kiló. Vaterán biztos van olcsóbban, de 10000 ft-ot megér sztem.
2011. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy mindenki azt mondja újszülöttnek nem való, de mégis a fele kiskocsi autóüléses és abban sétálnak.

én is csak arra szeretném használni, ha mosogatok, teregetek és kicsit nyűgös napja lenne mindig lásson:)

Annyira eltérnek a vélemények? Nem értem ha az autóülés sem egészséges miért gyártják a babakocsikat?

2011. máj. 16. 10:31
 10/10 anonim ***** válasza:
ebben tényleg lehet, egyenes az alja, csak meg van döntve. Úgy értem nem derékban, hanem az egész lejt, és az nem káros.Később lehet feljebb ültetni.én kb 2 hetes korától teszem bele, sokkal jobb, mint az autósülés.
2011. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!