Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8kg-os 4 és fél hónapos babám...

8kg-os 4 és fél hónapos babám 700gr -nál többet nem eszik egy nap. Ebben már a főzelék is benne van. Ennyi elég lehet Neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ehhez csak annyit fűznék, hogy lányom 9 hónapos, és 7560 gr, egészséges,arányos, vidám, boldog kislány.

Vond le a következtetést, hogy eleget eszik-e a gyereked...

Amúgy sem értem, miért akarja mindenki tömni a gyereketé...

2009. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5700 gr-al született.nem akarom tömni,csak a védőnő szerint többet kellene Neki ennie ehhez a súlyhoz.
2009. márc. 12. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként az én gyerekem is arányos vidám baba.nem tudom mire kellene következtetnem.vagy elképzelhető,hogy rosszmájú megjegyzést kellene kiolvasnom a soraidból?
2009. márc. 12. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én kislányom ugyan annyi idős,ő 5400gr.Ő kb 700gr-ot eszik/nap. Ebből kifolyólag a súlyához mérve a tied valóban keveset eszik,de annak ellenére szépen nőő :):)

De ha nem igényel többet akkor elég neki,ha éhes lenne úgy is jelezné :)nyugi szépen fejlődik :)

Minden jót:)

2009. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! az én fiam 7 és fél kiló, 5 hónapos. napi kb. 850 ml tápszert eszik. többet nem hajlandó és úgy tűnik, elég is. mostanában majdhogynem vékonynak tűnik, úgy megnyúlt, mégsem nőtt az igénye. ja és pluszban sem hajlandó inni.

esetleg keress valamit, ami nagyon ízlik neki, amiből hajlandó lenne picit többet enni. de ha nem, az sem baj. szerintem rendben van a babád.

2009. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!