Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor tényleg megromolhat...

Most akkor tényleg megromolhat az agyhártyagyulladás elleni oltóanyag, ha előbb megvettem?

Figyelt kérdés
itt olvastam valamelyik nap.2hete vettük meg,először nekünk jött közbe valami,azért nem tudtuk beadatni,utána elmentünk,de doki nem volt,a védőnő berakta a hűtőbe.Ma telefonált a védőnő,hogy megint nincs doki,majd csak jövőhéten lesz,igy most te tudják beadni a fiamnak.Jövőhéten lesz már 3hete hogy megvettük,de hűtőben tároltuk 2napig,utána ugye mentünk a dokihoz csak nem volt,és ott berakták megint hűtőbe.A gyógyszertárba se mondták hogy nem szabad megvenni csak ha rögtön beadatjuk.Akkor most hogy van?Remélem nem romlik meg tényleg.
2011. máj. 16. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Rajta van a lejárat dátuma! Nézd meg!
2011. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a gyógyszertárban is hűtőben tárolják, az oltóanyagnak meg teljesen mindegy, hogy a gyógyszertári hűtőben csücsül vagy a doki hűtőjében
2011. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Igen,én sem értettem hogy mi a különbség hogy most ott vagy itt van hűtőben,de itt irták sokan,hogy a gyógyszertárba mondták nekik,hogy nem szabad megvenni csak ha "azonnal"beadatják.De nem találom már azt a kérdést.Nem tudom megnézni meddig jó,mivel az orvosi rendelőben van,a védőnő elrakta a hűtőbe,legalábbis remélem hogy oda....
2011. máj. 16. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem másfél hete sikerült a patikából a még meglévő egy darab menjugate-et elhoznom, megkérdeztem, nagy gond, ha csak másfél óra múlva tudom hűtőbe tenni, azt mondták nem, amúgysincs az a nagy meleg. Sztem is mindegy melyik hűtőben van.

2011. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyeségekkel hogy be tudnak paráztatni mások ijedős anyukákat...Ne izgulj,nem romlik meg,hűtőben van tárolva,akkor nem lesz semmi baja.Nálunk is volt olyan,mikor oltattam a gyerekeket-mindkettő be van oltva agyhártyagyull. ellen-hogy megvettem és itthon tároltam kb 1 hétig,aztán mikor volt időpontunk,kivettem a hűtőből és mentünk a szurira.Egyébként jól tetted,hogy megvetted,mert hallottam,hogy most megint hiánycikk,de még a helyettesitő szérumot se lehet állitólag kapni.Úgyhogy nyugi!
2011. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A miénk is 3 hétig csücsült a védői hűtőben. Először én kaptam be egy hasmenős nyavalyát, utána doki nem volt, majd a gyerek lett beteg. Semmi baja nem lett tőle, hogy 3 héttel később kapta meg, és a doki sem mondta, hogy gond lehet belőle. Annyit mondtak, hogy azért jobb, ha ők tárolják, mert nem nyitogatják naponta többször a hűtőt, mint te otthon, így biztosabb a hűtése.
2011. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!!
2011. máj. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!