Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha nem eszi meg...

Mit csináljak ha nem eszi meg a tápszert?

Figyelt kérdés
Kezdetektől tápszert kapott a kisfiam, mert nem volt tejem. Most 6 hónapos és már jó ideje elkezdtük a hozzátáplálását. Mindent megeszik, ezzel nincsen gond, de a tápszert nem hajlandó. Már kipróbáltam mindent: öszibaracklevet tettem bele, kiéheztettem...de nem hajlandó. addig sír mig csinálok neki valami mást aminek ugye fincsi ize van:))) Ja kap tejpépet, gyümölcsös joghurtot és krémtúrot is.
2009. márc. 13. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Várom én is az ötleteket,ugyanez a helyzet nálunk is,én is próbáltam a gyümileves megoldást is,de semmi haszna.
2009. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen olvastam már, hogy hígabbra csinálják a tejpépet és azt adják üvegből.

Milyen tápszert adsz neki? Többnyire keserűek, lehet az a baja. Próbáld meg a humanat, állítólag az nem keserű (nekem a gyógyszertáros mondta)

2009. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milupát kap kezdetektől. Egyszer volt a doktornőnknek egy ötlete hogy térjünk át Bebara de azt nem volt hajlandó megenni, így maradtunk a réginél.
2009. márc. 13. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Először mi is BEBA-t ettünk, de annak a dobozán is fel van tüntetve, hogy keserű. Hát nem tudom, nincs könnyű dolgod. Mi 4 hónaposak vagyunk, kisfiam anyatejes és tápszeres, most kezdtük el a hozzátáplálást.

Azt hiszem lelkiekben felkészülök én is hasonló problémákra. Kitartás :)

2009. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is sok sikert:))
2009. márc. 13. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:
A humana állitólag édesebb, szerintem egy doboz árát megér a próba, hátha izlik neki:) próbáltad már más helyiségben adni neki a tápit mint a megszokott? Az én babám ugy meglepődött, hogy megette, pedig sosem fogadott el semmit a cicin kivül:) a konyhában letettem a kőre a polifomot, ráfektettem és Hanyattfekve(!) lehúzta a tápit:) csapd be te is, hátha:)
2009. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ó már sétálunk, halakat nézegetünk, fekszünk és stb stb.

Szóval elhiheted hogy 2 doboz tápszerem van még itthon és nem szeretném őket kidobni, ezért mindent megpróbáltam már.

Már erre is gondoltam, hogy ha megeszi a tejtermékeket és nincs töle semmi baja nem hagyhatom el a tápszert????

2009. márc. 13. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen krémtúrót, babajoghurtot adsz Neki?
2009. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 féle tápszert ette meg, 11,5 hónaposan kapott először tejet. Szerintem beszélj a doktornővel mielőtt tejet adsz neki, mert azt még nem ajánlják 1 éves kor előtt. Sinlacot nem próbáltad. Meg a tejpépet hígabbra készisd el.
2009. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kap tejpépet,akkor ne stresszeld magad.Én a védőnőt és a dokit is megkérdeztem,azt mondta,ha tejpépet eszik,akkor minden oké,abban minden megvan,amire szükségük van.A lényeg,h naponta kb.fél liternyi tejalapú ételt egyen.
2009. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!